به مناسبت هفته معلم؛ مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار کرد

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به همراه تعدادی از کادر ستادی، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، با وی دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، محمد لطیفی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" در این دیدار از همراهی آموزش و پرورش با مجموعه اتحادیه قدردانی کرد و گفت: بی شک تلاش های عزیزان آموزش و پرورش و معلمین گرانقدر برای عدم تعطیلی آموزش دانش آموزان در این ایام که کشور درگیر این ویروس منحوس است، بسیار ارزشمند است.

لطیفی،با بیان اینکه اهمیت کار تعلیم و تربیت و معلمى به اندازه ­اى است که ساختن و هدایت یک فرد مساوى زنده کردن همه افراد جامعه است، افزود: در جامعه اسلامى ما این وظیفه مهم بر عهده انسان­ هاى وظیفه­ شناسى است که از تعهد و دلسوزى به ساختن و شکل­ دهى استعدادهاى مؤمن و کاردان مشغولند.

نادر جهان آرای "مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان" نیز در این دیدار، ضمن تقدیر از زحمات کادر ستادی اتحادیه استان، گفت: این ایام را به شما عزیزانی که در مسیر تربیت جوانان انقلابی تلاش می کنید تبریک عرض می کنم.

جهان آرای، با اشاره به وضعیت ایجاد شده از ویروس کرونا در حوزه آموزش و پرورش، اظهار کرد:  توجه به ظرفیت فضای مجازی و بهره مندی از این بستر، تنوع خاصی را در حوزه آموزش ایجاد کرده است.

وی، ضمن برشمردن رخدادهای تأثربار اعم از مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری و درگذشت جمعی از مردم عزیز، خاطرنشان کرد: در کنار تمامی این مسائل، شاهد صحنه های بسیار زیبا و همدلی بیشتر قوای سه گانه و مردم برای حل مشکلات بودیم. این همدلی ایجاد شده بی شک مایه برکات زیادی برای کشور خواهد بود.

تصاویر