قرائت بیانیه به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در نماز جمعه رشت

به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، بیانیه ای توسط دانش آموز عضو انجمن اسلامی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته شهر رشت قرائت شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در راستای محکومیت اقدام جنایتکارانه دولت مستکبر آمریکا در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از اقدام تحسین برانگیز و پاسخ محکم مجموعه انقلابی سپاه قدس، بیانیه ای توسط دانش آموز عضو انجمن اسلامی شهر رشت، پیش از خطبه نماز جمعه این هفته قرائت شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

«چنان که رهبرعزیزمان با جملات عزتمندانه اش فرمود، به حول و قوهٔ الهی، کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد بود که او خود در همهٔ عمر راه سیدالشهدا را می‌رفت.  در این مسیر سرخ، علم بر زمین نخواهد ماند و قاسم‌هایی که چشمشان به قاسم‌بن‌الحسن است، پرچم حاج‌قاسم را به دست خواهند گرفت و تا رساندن این پرچم به دست مبارک مولای جهان، آن انتقام‌گیرندهٔ بزرگ خون خدا، از پای نخواهند نشست... همهٔ قاسم‌های نوجوان این‌سرزمین استوارتر از همیشه همانند همه ی همکلاسی های شهیدشان آماده گرفتن انتقامی سخت در خط جهاد اند و راهی را که از خون حاج‌قاسم‌ و یارانش سرخ است، ادامه خواهند داد.»

گفتنی است طرح جمع آوری امضاء در پاسخ به پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل برگزاری نماز جمعه اجرا شد.

تصاویر