سرپرست اتحادیه در بندر کیاشهر معرفی شد

طی حکمی از سوی محمد لطیفی "سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" حجت الاسلام و المسلمین علی خورسندی بعنوان سرپرست اتحادیه بخش بندرکیاشهر معرفی شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین امیدی گیلانی "امام جمعه بخش بندرکیاشهر" در مراسم معارفه سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این بخش، گفت: اهداف ترسیم شده برای اتحادیه طبق اساسنامه این مجموعه بسیار هوشمندانه بوده و باید توجه جدی شود و در این مسیر بسیار تلاش کرد.

امیدی گیلانی با بیان اینکه باید وضعیت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی قبل و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی برای جوانان تبیین گردد، افزود: بسیاری از مطالبی که گفته می شود از روی عدم آگاهی کامل و صحیح از مسائل است و بخش اعظم این آگاهی بخشی بر عهده آموزش و پرورش و تشکل های دینی است.

وی با تأکید بر اینکه هر چقدر در مدارس کار تربیتی و پرورشی صورت بگیرد، باز هم خلأهایی وجود دارد، اظهار کرد: در حوزه مسائل فرهنگی و تربیتی کارهای بسیار خوبی در حال انجام است که امیدواریم با حضور اتحادیه این فعالیت ها پررنگ تر، باشکوه تر و با انسجام بیشتری پیش برود.

ناصر رحیمی‌نژاد "مدیر آموزش و پرورش بندر کیاشهر" نیز در این نشست با ابراز خرسندی از تشکیل اتحادیه در بخش بندرکیاشهر، گفت: حضور اتحادیه بعنوان مکمل فعالیت های فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش خواهد بود و امیدواریم با کمک این دوستان، فرهنگ غنی اسلام و قرآن عزیز را بیش از پیش عملیاتی کنیم.

وی، با اشاره به اینکه با جاری سازی فرهنگ قرآنی در جامعه بسیاری از مشکلات حوزه فرهنگی حل می شود، افزود: یقیناً با کمک اتحادیه قدم های موثرتری بر خواهیم داشت.

گفتنی است معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان نیز در این مراسم ضمن تشریح اهداف و فعالیت های اتحادیه، ابراز امیدواری کرد که با تشکیل اتحادیه و حضور حجت الاسلام و المسلمین خرسندی، اتفاقات خوشایندی رقم بخورد.

تصاویر