ضرورت حضور قوی اتحادیه در مدارس

نماینده ولی فقیه در گیلان، در معارفه سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان نگه داشتن مدارس و دانش آموزان در مسیر انقلاب را از اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان عنوان کرد و گفت: حضور قوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جذب نوجوانان در مدارس بسیار موثر است. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار جمعی از کادر ستادی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با اشاره به اینکه آینده پیش روی جوانان است، اظهار کرد: جوانان امروز، مدیران آینده جامعه هستند.

وی بر ارتقای علمی جوانان با توجه به موقعیت ایجاد شده، تأکید کرد و افزود: ارتقای علمی دانش آموزان در پیشبرد برنامه ها تأثیرگذار است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از ابتدا عملکرد خوبی داشته است، تصریح کرد: تداوم برنامه های این اتحادیه در مدارس حائز اهمیت است.

آیت الله فلاحتی، نگه داشتن مدارس و دانش آموزان در مسیر انقلاب را از اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دانست و بیان کرد: حضور قوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جذب نوجوانان در مدارس بسیار مؤثر است.

وی بر کمک گرفتن از معلمان ارزشی در راستای اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تأکید کرد و گفت: وجود معلمان ارزشی، انقلابی و پای کار در رسیدن به اهداف اثرگذار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه استفاده از قابلیت خیران در اجرای برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مؤثر است، خاطرنشان کرد: توجه به تمام نقاط استان به طور یکسان را مد نظر داشته باشید.

یاسر تقوی "مسئول سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان" نیز در این نشست خطاب به نماینده ولی فقیه در استان، ضمن تقدیر از حمایت های ایشان، گفت: حضور شما در استان اسباب خیر و برکت را برای مجموعه های فکری و فرهنگی به ویژه اتحادیه فراهم آورد و پشتوانه ای عظیم برای فعالیت های این نهاد بود.

محمد لطیفی "سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان" نیز در این نشست با بیان اینکه امید است مسیر رو به ترقی مجموعه اتحادیه در استان همچنان تداوم یابد، گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان بدون حمایت های فکری نماینده ولی فقیه حیات درخشان نخواهد داشت.

گفتنی است در جلسه مذکور از تلاش های یاسر تقوی قدردانی به عمل آمد و محمد لطیفی به عنوان سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان معرفی شد.

تصاویر