برپایی مراسمی در محکومیت اغتشاشات اخیر در هنرستان ولیعصر(عج) رشت

مراسمی در محکومیت اغتشاشات اخیر به همت انجمن اسلامی هنرستان ولیعصر(عج) رشت در صبحگاه این دبیرستان برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در راستای محکومیت اغتشاشات اخیر که به بهانه افزایش قیمت بنزین اموال عمومی را تخریب کردند و حمایت از بیانات رهبری، مراسمی به همت انجمن اسلامی هنرستان ولیعصر(عج) رشت در صبحگاه این دبیرستان برگزار شد.

در پایان این مراسم بیانیه ای قرائت شد که متن آن بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی سال ۵۷ و در ادامه ی آن نظام الهی جمهوری اسلامی، به بیان امام راحل ودیعه ای آسمانی ست و تنها راه نگهداری و پاسداری از این میراث گرانبهای امام و شهدا، پشتیبانی از ولایت فقیه است آنچنان که فرمود: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد.

ما دانش آموزان مدرسه ی امام و شهیدان، ما نسل چهارمی های انقلاب، ما اعضای متعهد انجمن های اسلامی دانش آموزان مدارس شهرستان رشت با صدایی رسا اعلام میداریم که با عزمی راسخ و گام هایی استوار در مسیر حق و حقیقت گام برمیداریم و تا آخرین قطره ی خون پشتیبان ولایت فقیه خواهیم بود.

ما دانش آموزان انجمنی در سایه رهبری ولایت فقیه و در حمایت از اعتراضات به حق مردمی و در عین حال با محکومیت اغتشاشات سازماندهی شده ی فتنه گران خارجی در پویشی همگانی به پیروی از بیانات مقام معظم رهبری؛ مردم و مسئولین را دعوت به همکاری، دقت و توجه به آرمان های اصیل نظام و رهبری می نماییم و از تمام مسئولین کشوری تقاضای حمایت از قشر مستضعف جامعه را داریم و اغتشاشات و نا امنی های به وجود آمده را محکوم کرده و آرزو می کنیم امنیت، میزبان همیشگی میهن عزیزمان باشد.

چنانچه رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: ناامنی بزرگترین مصیبت برای هر کشور و جامعه ای است.

فقر اقتصادی سرمنشأ فساد، کج روی و گمراهی ست. لذا از تمامی مسئولان اجرایی کشور مطالبه می کنیم که در راستای بهبود وضعیت معیشت مردم از تمام ظرفیت ها و امکانات بهره برده و به جای چشم دوختن به غرب، به جوانان متعهد و متخصص ایران عزیز اعتماد کنند.

تصاویر