برگزاری نخستین نشست ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

نخستین نشست ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی استان در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، نخستین نشست ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی استان در روز شنبه  ۱۳ مهرماه در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد.

تبیین توطئه‌های چهل‌ساله استکبار جهانی و شیطان بزرگ، تبدیل مراکز آموزشی و دانشگاهی بعنوان مکان برای پاسخگویی به شبهات نسل جوان، بهره مندی از ظرفیت صدا و سیما برای بازگویی جنایات استکبار جهانی و تبیین گفتمان استکبارستیزانه انقلاب اسلامی، به صدا درآمدن زنگ استکبارستیزی در صبح روز ۱۳ آبان، برگزاری یادواره های شهدای دانش آموزی و دانشجویی، برگزاری نشست های بصیرت افزایی در مدارس، دانشگاه ها، مساجد و بقاع و زمینه سازی نگارش مقالات سیاسی با موضوع استکبارستیزی از جمله برنامه های مصوب برای بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در استان گیلان است.

برگزاری محافل کتابخوانی، زمینه سازی سخنرانی دانش آموزان و دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه، حضور نوجوانان و جوانان در مزار میرزا کوچک جنگلی به‌عنوان اسطوره مبارزه با استکبار، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و نمایشگاه ها با موضوع استکبارستیزی ملت ایران، برگزاری میزگردها و نشست های علمی و کرسی های آزاداندیشی با موضوع استکبارستیزی، تولید و پخش کلیپ ها و نماهنگ ها به منظور تبیین جنایات استکبار و... از دیگر برنامه هاست.