مأموریت ویژه‌ی انجمن اسلامی برای تبیین نظریه مقاومت از نگاه نماینده رهبری+ اینفو گرافی

با این‌همه سرمایه‌ها‌ی عظیمی که در اختیار شما است پیشرفت پنجاه‌ساله‌ی ایران بر عهده‌ی شما است. ان‌شاءالله از بین شما، دانشمندان و شخصیت‌های رشیدی تربیت ‌شوند که زیرِ ساخت این تمدن بزرگ شانه ‌دهند تا در پنجاه سال آینده، در قله‌ی فکری و علمی و فرهنگی باشیم. گذشته‌ نشان می‌دهد که این آینده به‌دست‌آوردنی است. ادامه مطلب

در روز 13 آبان سال 1397 مقام معظم رهبری از جوانان سه خواسته داشتند، در درجه اول اینکه آمریکا را دشمن خود بدانید، دوم اینکه نظریه‌ی مقاومت را برای دوستان خود تبیین کنید و سوم اینکه بنا است شما در نقشه‌ی پیشرفت پنجاه‌ساله‌ی کشور مسئولیت بپذیرید و برای این مسئولیت خود را مجهز نمایید.

این وظیفه‌ی مشترک همه‌ی جوانان کشور است؛ ولی در این میان، انجام این مأموریت به طور ویژه متوجه برگزیدگان جامعه‌ی دانش‌آموزی کشور است که از بین آنان، اعضای انجمن اسلامی دارای رسالت و مأموریت سنگین‌تری دارند.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جمع دانش آموزان استان بوشهر به تبیین نظریه مقاومت پرداخت و گفت: مدرسه بهترین مکان برای تبیین نظریه‌ی مقاومت است.

هر جا مقاومت رخ داده است، صعود کرده‌ایم. صهیونیسم همان رژیمی هستند که با نبود جریان حزب‌الله ظرف شش روز، تمام کشور‌های عربی را زمین‌گیر کردند. اما اکنون یک گروه کوچک، ولی مقاوم، کمر آنها را می‌شکند. ملت خود ما هم طعم مقاومت را در دفاع مقدس و جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی چشیده است.

و اما مأموریت ویژه‌ی انجمن اسلامی برای تبیین مقاومت از نگاه نماینده رهبری

این کار بزرگ بر عهده‌ی شما عزیزان است که در اتاق‌های فکر خود بنشینید و هنرمندانه نگاه کنید که  جامعه‌ی دانش‌آموزی و دوستان شما، چگونه باید مسئله‌ی مقاومت را درک کنند. چگونه آن را تبیین نظری کنید و مصادیق عملی آن را در مدرسه عرضه کنید؛ چه در قالب یک گروه سرود که شور مقاومت را در مخاطب برانگیزد و آن‌هم با یک سرود پیش‌برنده و برانگیزاننده  و چه در قالب تئاتر و نمایشنامه‌هایی که می‌تواند ادبیات مقاومت را منتقل کند و چه در قالب شعر، نثر و روزنامه‌دیواری و چه در قالب نمایشگاه با تابلو‌های زیبا و چه در فضای مجازی.

با این‌همه سرمایه‌ها‌ی عظیمی که در اختیار شما است پیشرفت پنجاه‌ساله‌ی ایران بر عهده‌ی شما است. ان‌شاءالله از بین شما، دانشمندان و شخصیت‌های رشیدی تربیت ‌شوند که زیرِ ساخت این تمدن بزرگ شانه ‌دهند تا در پنجاه سال آینده، در قله‌ی فکری و علمی و فرهنگی باشیم.گذشته‌ نشان می‌دهد که این آینده به‌دست‌آوردنی است.

جهت دریافت اطلاع نگاشت بیانات نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، درخصوص نظریه مقاومت اینجا کلیک نمایید.