برنامه هایتان باید مبتنی بر ایجاد نشاط و امید در بین دانش آموزان باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در دیدار با کادر ستادی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان: برنامه هایتان باید مبتنی بر ایجاد نشاط و امید در بین دانش آموزان باشد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، جمعی از کادر ستادی اتحادیه استان در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه با مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی در این دیدار با اشاره به اینکه یکی از برنامه های دشمنان ایجاد ناامیدی در نوجوانان و جوانان است، افزود: برنامه هایتان باید مبتنی بر ایجاد نشاط و امید در بین دانش آموزان باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان، افزایش گعده های جمعی را موجب تقویت همدلی دانست و اظهار کرد: یکی دیگر از آسیب های گریبان گیر کم رنگ شدن همدلی و کار جمعی است. لذا با تقویت دورهمی های دوستانه، همدلی را در بین نیروهای خود افزایش دهید تا بصورت یک شبکه منسجم فعالیت کنند.

وی، کادرسازی و ایجاد یک شبکه منسجم از دانش آموزان را عاملی برای پیشرفت هر مجموعه عنوان و اظهار کرد: بحمدالله مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان توانسته است از این امتیاز و پتانسیل به خوبی بهره مند باشد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی، با تأکید بر پایی محافل مذهبی و هیئت ها، خاطرنشان کرد: برای تأثیرگذاری بیشتر و استفاده حداکثری از این ظرفیت سعی کنید طوری برنامه ریزی شود این گونه از محافل در منازل دانش آموزان و با مشارکت آنها برگزار شود.

یاسر تقوی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" نیز در این دیدار ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و انتصاب مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی، خاطر نشان کرد: این انتخاب امیدها را در جمع جوانان انقلابی تقویت کرد و امید است با شناختی که از تجارب شما وجود دارد، منشأ اثر و اسباب عاقبت به خیری برای خودتان و مجموعه تحت امر را فراهم آورید.