آئین تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا با حضور معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه استان، رئیس و معاونین آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه استان در این مراسم گفت: همکاری ادارات آموزش و پرورش و انگیزه درونی اعضا، محوریت اسلام، خودسازی، انجام امور به صورت تعاونی، استفاده مبتکرانه از هنر و ابزار نو، احساس مسئولیت به رشد یکدیگر، رشد فضیلت های اخلاقی و عضویابی چهره به چهره از ویژگی های یک انجمن موفق است.

سجاد موسوی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان آستارا نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت چهار تشکل رسمی در آموزش و پرورش، گفت: انجمن های اسلامی اعتماد به نفس دانش آموزان را برای پذیرش مسئولیت های اجتماعی و سیاسی فراهم می کنند و دانش آموزان عضو انجمن ها باید الگویی تمام عیار و در تراز جمهوری اسلامی باشند. لذا اتحادیه انجمن های اسلامی، ارزشمندترین تشکل برای آموزش و پرورش محسوب می شود.

گفتنی است در این مراسم، از زحمات سالار هرمزپور تقدیر و حسین حدادی به عنوان مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا معرفی شد.

لازم به ذکر است، حدادی از مربیان فعال و با سابقه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا بود.

تصاویر