سخنرانی نمایندگان اتحادیه گیلان پیش از خطبه نماز جمعه شهرستان های استان

در آستانه فرارسیدن 13 آبان، نمایندگان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان، به ایراد سخنرانی پرداختند. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، این افراد با اشاره به فرارسیدن روز ۱۳ آبان، آن را روزی حساس و تاریخی عنوان و اظهار کردند: ۱۳ آبان مصــداق پایداری ملــت فداکــار و جوانان رشید و انقلابی ایران اسلامی در مقابله با قدرت‌های مادی و شیطانی عالم است که به برکت همین ایثار و فداکاری و نیز شجره طیبه ولایت فقیه است که ادعاهای پوشالی و نیرنگ‌ها و فریب‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، سال هاست برای ملت روشن شده است.

نمایندگان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان ضمن تأکید بر حضور حداکثری در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 13 آبان، بیان کردند: اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان همراه با سایر اقشار مردم، با طنین خشم خود در روز ۱۳ آبان و خلق حماسه ­ای دیگر و حضوری پرشور در راهپیمایی ضد استکباری این روز، نفرت و بیزاری خود علیه سردمداران و حاکمان و فرمانروایان کفر و ظلم را نشان خواهند داد.

بیان انتظارات و مطالبات از مسئولین بخش دیگری از سخنان نمایندگان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان بود.

تصاویر