دیدار تشکل های دانش آموزی با نماینده ولی فقیه در استان گیلان

در آستانه فرارسیدن 13 آبان، جمعی از اعضای تشکل های دانش آموزی با نماینده ولی فقیه در استان گیلان دیدار کردند. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار با تشکل‌های دانش‌آموزی استان گیلان در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: تشکل‌های دانش‌آموزی نهادهایی مبارک هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دانش‌آموزان فعال در تشکل‌های دانش‌آموزی باید بتوانند پاسخگوی این سوال باشند که چرا "مرگ بر آمریکا" می‌گویند، افزود: امروز نوبت جوانان است که به این سوال پاسخ بدهند.

آیت‌الله فلاحتی با اعلام اینکه دانش‌آموزان فعال در تشکل‌های دانش‌آموزی باید به طور مستمر مطالعه داشته باشند تا بتوانند پاسخ سؤالات سایر افراد را بدهند، گفت: مطالعه نباید صرفاً به اینترنت محدود شود.

امام جمعه رشت پیگیری اخبار را یکی از لازمه فعالیت‌های دانش‌آموزان دانست و خاطرنشان کرد: یکی از پاسخ‌هایی که دانش‌آموزان می‌توانند در چرایی گفتن شعار "مرگ بر آمریکا" بیان کنند این است که اسلام و کفر همواره با هم در تقابل هستند.

وی با اعلام اینکه آمریکا میلیون‌ها نفر را در میانمار و یمن کشته است، خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که آمریکا مرگ دردناک یک خبرنگار را در تمام جهان با هیاهو منتشر می‌کند؛ اما از جنایات خود صحبتی نمی‌کند.

تصاویر