جشن بزرگ «شب آفتابی» ویژه ولادت حضرت صاحب الزمان(عج)

هیئت انصارالمهدی (عج) شهر رشت به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، جشن بزرگی را با عنوان «شب آفتابی» ویژه ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) در شب چهارشنبه مورخ 14/4/1391 با حضور 300 نفر از اعضای برتر قرارگاه های دخترانه شهر رشت و در حسینیه موسسه فرهنگی یاران سبز موعود (عج) برگزار کرد ادامه...

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان این مراسم از ساعت 21، همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا آغاز گردید و تا نماز صبح ادامه یافت در ابتدای این مراسم بعد از قرائت قرآن، سرود جمهوری اسلامی ایران و دعای فرج، جانعلی پور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان  پس از خیرمقدم، در خصوص تشکیلات و برنامه های تابستانی 1391 این تشکل صحبت نمودند.

در ادامه، پس از پخش نماهنگ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی، پیرامون موضوع جوان و انتظار سخنرانی نمودند.

از دیگر برنامه های این جشن بزرگ: مولودی خوانی، مسابقه و اهدای جوایز و مراسم دعای کمیل و زیارت عاشورا، صرف سحری، اقامه نماز صبح و قرائت دعای عهد بود.

سرانجام، این جشن، باتوزیع کارت های ختم صلوات، ویژه نامه «شب آفتابی» و طراحی دیوار انتظار در یکی از دیوارهای حسینیه که فضای معنوی خاصی را برای حاضرین به وجود آورده بود در ساعت 8صبح روز پنج شنبه مورخ 15/4/1391 به پایان رسید.