امام جمعه آستارا: لقب اسلامی داشتن برای شما حساسیت فعالیت تان را بیشتر می نماید.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان همراه با چندنفر از همکاران اتحادیه و دانش آموزان عضو این تشکل انقلابی، با حجت الاسلام و المسلمین کاظم حافظ نیا "امام جمعه آستارا" دیدار کردند. ادامه متن

به گزارش روابط عمومی اتحادیه گیلان، اسماعیل جانعلی پور "مسئول اتحادیه استان" همراه با تعدادی از همکاران این مجموعه و دانش آموزان عضو انجمن اسلامی در روز دوشنبه 17 فروردین 94 با امام جمعه آستارا دیدار کردند.

در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین حافظ نیا با بیان اینکه بسترسازی مناسب برای رونق فرهنگ ناب و اصیل اسلامی در بین دانش آموزان باید رونق بگیرد، خاطرنشان کرد که عنوان اسلامی بودن حساسیت کار را بیشتر می کند و اهمیت آن دوچندان می شود چون سمت و سوی کار باید رنگ اسلامی بگیرد.

ایشان هاشمی نسب" مسئول جدید اتحادیه آستارا" را فردی متدین، خوش فکر و خستگی ناپذیر معرفی کرد و افزود: امیدواریم باحضور ایشان شاهد فعالیت بیشتر انجمن اسلامی در مدارس شویم و عصاره و اثر این فعالیت ها را در سطح شهرستان ببینیم.

امام جمعه آستارا در پایان خواستار استفاده از ظرفیت دانش آموزان عضو انجمن اسلامی در ستاد نماز جمعه شد.

شایان ذکر است افراد پس از این دیدار باحضور بر سر مزار 5 تن از شهدای گمنام و قرائت فاتحه با آرمان های امام و انقلاب تجدید پیمان کردند.

تصاویر