رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا منصوب شد.

طی مراسمی در روز دوشنبه 17 فروردین 94، مرتضی هاشمی نسب از سوی اسماعیل جانعلی پور "مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان" به سمت رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا منصوب شد. ادامه متن

به گزارش روابط عمومی اتحادیه گیلان، صبح امروز (17 فروردین 94) مراسم معارفه رئیس جدید اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان آستارا در دفتر محمدجعفر هاشمی، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و باحضور جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستارا، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا، مسئول نهاد کتابخانه های عمومی آستارا، رئیس اداره تبلیغات اسلامی آستارا، مسئول کانون مساجد آستارا، مسئول تربیت آموزش سپاه ناحیه آستارا، مسئول عقیدتی سیاسی هنگ مرزی آستارا، رئیس شورای اسلامی آستارا، مسئولین تشکل های دانش آموزی، معاونین و مسئولان آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

اسماعیل جانعلی پور "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان" با بیان اینکه انجمن اسلامی مدارس به مثابه قایقی می باشد تا افراد را از کشتی اقیانوس پیمای آموزش و پرورش به ساحل امن برساند افزود هاشمی نسب بعنوان یک جوان کم توقع، با روحیه جهادی، مخلص در شهرستان شناخته می شود که یقیناً به خواست خدا در مسئولیت واگذار شده موفق خواهد بود.

محمدجعفر هاشمی "مدیر آموزش و پرورش آستارا" نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از زمان دانش آموزی خود گفت افتخار بنده و امثال بنده این است که جزء مؤسسین انجمن اسلامی در مدرسه خود بودیم.

ایشان ضمن خرسندی از انتخاب هاشمی نسب به سمت رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این شهرستان، ابراز امیدواری کرد که با توجه به خصوصیات اخلاقی ایشان و تعاملات مثبت با امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان شاهد پربار شدن هرچه بیشتر فعالیت های انجمن اسلامی در سطح شهرستان شویم.

سرگرد بهزاد قنبری "جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستارا" با بیان اینکه در زمانی به سر می بریم که دشمن با حربه جنگ به مقابله ی با ارزش ها برخاسته لذا نیاز به برنامه ریزی جهت دفاع از حیثیت اسلامی محسوس تر است که یکی از طرق برنامه ریزی، استفاده از ظرفیت های انجمن اسلامی مدارس می باشد.

وی در ادامه گفت که امیدوارم هاشمی نسب با ایده های نویی که دارند بتوانند در اشاعه الگوهای اسلامی موفق شوند.

مرتضی هاشمی نسب "رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آستارا" گمنام کار کردن و برنامه ریزی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان را دو ویژگی ممتاز فعالیت در اتحادیه برشمرد و افزود کار در انجمن اسلامی مانور تبلیغاتی ندارد و همچنین چون مخاطب کسانی هستند که هنوز شاکله ی آنها شکل نگرفته است لذا می توان یک برنامه عملیاتی طرح ریزی کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات ذکراله امینی "رئیس سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آستارا" قدردانی بعمل آمد.

تصاویر